zapraszamy do nas - do kruszewa

Własny dom?
spełnij swoje marzenia!

CO STRACISZ JEŚLI SAMEMU NIE ZOBACZYSZ OKOLICY?


Własny dom na własnej dużej działce - bo marzenia trzeba spełniać!

 

Wybierz dom, który już na zawsze odmieni Twoje życie. Domy których projekt został dobrze przemyślany to parterowa przestrzeń dla rodziny. Salon z kominkiem, kuchnia (którą można swobodnie oddzielić od salonu, jeśli otwarta przestrzeń nie jest tym co Państwo lubicie. Do tego małe WC – wszystko w części dziennej domu, gdzie przyjmować będą Państwo gości. Druga część to część gdzie przygotowane zostały sypialnie i duża widna łazienka. 

Wokół domu można zaplanować duży taras okalający np dwie ściany domu, na który wyjdziemy z poszczególnych pokoi. Taras można też podzielić, bo czemu nie – taras dzienny i dla gości i drugi taras – bardziej intymny, gdzie można będzie wypocząć na leżaku w ciszy.

Każdy dom to 101m2 powierzchni netto:

Salon, kuchnia, sypialnia, sypialnia, sypialnia, łazienka, wc, kotłownia

Wybierz wykończenie swojego domu:

Nasze domy budujemy z najwyższej jakości materiałów. Dajemy Państwu do wyboru – Porotherm, lub bloczki H+H.

Trzyszybowe okna natomiast będą spełniać wysokie standardy, bo prawidłowa termoizolacja to ważny czynnik wpływający na komfort codziennego życia. Dodatkowo kolorystykę okien czy drzwi, wykończenie możemy dopasować do Państwa oczekiwań.

Dlaczego? – Bo warto mieć wybór!

rzut pomieszczeń

Państwa nowy dom będzie wyposażony w piec z zasobnikiem, kaloryfery – lub jeśli zadecydujecie – położymy ogrzewanie podłogowe na całości. Zapewnimy także możliwość instalacji paneli fotowoltaicznych, które mogą zmniejszyć miesięczne koszty utrzymania. Również własna studnia napewno koszty te ograniczy.

Z zewnątrz wykończymy eleganckim białym tynkiem – chyba, że wygląd domu wykończonego w kolorze drewna czy szarości będzie tym co jest niezbędne aby dom był tym idealnym.

A co jeśli potrzebują Państwo garażu? Żaden problem – dom zaprojektowany jest tak, aby w razie potrzeby móc dobudować także garaż lub wiatę garażową.Wybierz jedną z działek:

Każda z działek jest inna – ze względu na front, bliskość cudownych drzewek owocowych lub lasu lub wielkość – od ok. 800m2 do ok. 1500m2. Mamy dostępne jeszcze działki z własnym iglastym lasem – zatem las czy drzewa owocowe, a może po prostu zieleń wokół?  Miejsce na cokolwiek Państwo sobie wymarzą:

Działki do wyboru

Wykończ swój dom pod klucz:

Architekt z którym współpracujemy pomoże Państwu w wykończeniu wymarzonego nowego domu:

Przygotuje projekt

Pomoże dobrać materiały,

Zorganizuje ekipę, która wykona wszystkie prace oraz będzie wszystko nadzorować

.

 

 

 

 

Owocowe Zacisze

twój wymarzony dom

Kontakt/Contact Us

Kruszew,

+48 792 233 000
office@vanillahome.eu; ewa.sikora@vanillahome.eu; iwona.kozlowska@vanillahome.eu